Kas tiesa, tas tiesa

2010.09.25 Prada
  • 534
44
vaikai, mamos, funny







Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
tiesa bl ;D
Teenagor 5596    
kai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#41 at* english. Angliste tu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#40 or you suck in english
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Or you're drunk or you're smoke some weed. :)
RYBA 5728    
visada taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Ir as, kaip mama, taip galvoju:turbut kas atsitiko...
Prada 5747    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Sakynis net ne logiskai parasytas.
Nuotraukos nėra
Baklazanas 5748    
KARSTI CEBUREKAI, SALTAS ALUS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
arba kad tu komoj
kamilute 5750    
Tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#13 susirask mergą ir td užskaitysi
:D:D:D:D pzzz če tokių komentarų galima paskaityt... :D
Pykciurna 5750    
joo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
mano kad jau baliavoji kur norsl...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#29 logiskas paaiskinimas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
bullshit. greiciau mano, kad seksu uzsiimineji :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#27 zinok 80% tevu taip rupinas vaikais, gal tau pasiseke kad ne taip xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
nesamone demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Lietuvisku demotyvaciju orginalumas - paimti uzsienietiska minti, isversti, pritaikyti sau, ideti i juodus remus neva tai turetu buti demo ir parasyti kazkokia nesamone. Sios demotyvacijos apgailetiskuma rodo vien tai kad ji net neisversta. pathetic
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Tu mirsti kaip nori isgerti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
VE.lt tinklalapyje yra straipsnis su šita diagrama. Pavadinimas "Diagnozė: neatsiliepia- vadinasi miršta", ar kažkaip panašiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#10 reikalingas cia tavo tas uzskaitimas tipo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#20 kokia demo, tokie ir komentarai...
povilasq 5750    
#13 jau senai tokio debiliško komentaro neskaičiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#13 vaike durniau komentuot negalejai? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
sakė teisybė xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#7 (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#7
Pritariu ! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
saitas tai graphjam.com
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
7- visiska tiesa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#10 išsitrauk byby iš burnos, get a life, susirask mergą ir td užskaitysi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
geras šitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#7 panasiai;D
Spameris 5751    
Čia tipo demotyvacija? "Kas tiesa, tas tiesa" manęs visiškai nedemotyvuoja, čia tik paveikslėlis su tuščiais žodžiais, neužskaitau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
savaites demotyvacija!!!! tiesa 100%, dar vakar paciam teko ta pati patirti :D
pikc 5751    
#7 yup
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Nu siaip turetu buti:
1 - You are drunk
2 - You are drinking
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
ka mes zinom ka jie galvoja...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
nu joo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Kas tiesa, tas tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Ziauriai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
kaip vadinas tas saitas is kurios sitas ppaveiksliukas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
true true
Grįžti į viršų