Kas yra geriau, nei - patikima reklama?

2010.12.27 Anonimas
  • 151
14
Kas yra geriau, nei







Nuotraukos nėra
Anonimas 5328    
sudas po kiek laiko ispjausto tas spynas.turbut y metala priduoda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
cia kai pora susituokia tai kaip ilgu santykiu simbolis prirakint prie tilto spyna su abieju vardais ir rakta i upe ismest. Tai va. Populiaru dbr. Ka zn. Idomu paskaitinet man asmeniskai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
ka reiskia tos spynos? isvis visa ta paproti galit kas parasyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Klaipedele musu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
oho:D netgi tu buvai cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
as cia buvau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
nepralaimėtas nė vienas teismas!


... nes dar nė vieno neturėjom..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
ble reklama xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#6 as ir td
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Klaipeda, ne karta praejau pro spynas. grazu man bent jau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#5 tu nesveikas...
Grybas 5660    
#1 :D
EMOtyvacija 5660    
#2 pasigydyk lopas
Grįžti į viršų