Kas yra geriau, nei - patikima reklama?

2010.12.27 Anonimas
  • 151
14
Kas yra geriau, nei







Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
sudas po kiek laiko ispjausto tas spynas.turbut y metala priduoda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
cia kai pora susituokia tai kaip ilgu santykiu simbolis prirakint prie tilto spyna su abieju vardais ir rakta i upe ismest. Tai va. Populiaru dbr. Ka zn. Idomu paskaitinet man asmeniskai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
ka reiskia tos spynos? isvis visa ta paproti galit kas parasyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Klaipedele musu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
oho:D netgi tu buvai cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
as cia buvau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
nepralaimėtas nė vienas teismas!


... nes dar nė vieno neturėjom..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
ble reklama xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#6 as ir td
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Klaipeda, ne karta praejau pro spynas. grazu man bent jau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#5 tu nesveikas...
Grybas 5658    
#1 :D
EMOtyvacija 5658    
#2 pasigydyk lopas
Grįžti į viršų