Kasdieninė dilema - Bėgti ar laukti kito?

2010.03.19 ego
  • 176
9
kasdienybe,dilema,troleibusas,viesasis, transportas,stotele







Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
grazu:-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
tikra tiesa :D
chzarija 5887    
as tai laukiu jei neveluoju niekur labai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Kartais su vieshuoju transportu vazhineti pigiau negu su savo mashina ;) O shiaip teisingas pastebejimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
vyrai pamirskit trolikus, seskit i savo tackas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Linksmiausia, kai begi, o atbegus supranti, kad tau vietos nebera... Fiziskai nebera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
o tikra demotyvacija kai nutari begt i pisiesi kupinu vilties snukiu i durys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
Sh*das, ne demotivatorius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
gryna tiesa...
Grįžti į viršų