grazu:-)
Kasdieninė dilema - Bėgti ar laukti kito?
Anonimas
5483
Anonimas
5775
tikra tiesa :D
chzarija
5887
as tai laukiu jei neveluoju niekur labai
Anonimas
5914
Kartais su vieshuoju transportu vazhineti pigiau negu su savo mashina ;) O shiaip teisingas pastebejimas :D
Anonimas
5916
vyrai pamirskit trolikus, seskit i savo tackas
Anonimas
5938
Linksmiausia, kai begi, o atbegus supranti, kad tau vietos nebera... Fiziskai nebera :D
Anonimas
5941
o tikra demotyvacija kai nutari begt i pisiesi kupinu vilties snukiu i durys :D
Anonimas
5942
Sh*das, ne demotivatorius.
Anonimas
5942
gryna tiesa...
|

