kas cia grybauja ,kad lenkislkas alus,cia vokietija
Katastrofa
Anonimas
4911
Anonimas
5173
Ir kodel uzdrausta mirties bausme ? :(
Anonimas
5173
Nespėjau nė susivokti kai pajutau asaras riedancias mano skruostais ;((((
Anonimas
5173
Tikra katastrofa, ir taip žemė nešvari, tai ją dar labiau užteršė, kaip ir daugumą žmonių.
Anonimas
5173
#1 Mes ir naikinam - paverčiam jį šlapimu
Anonimas
5173
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5173
tai gi per žines šita rodė
a6072
5173
Kur jūs čia matote katastrofą ? Alkoholį tik ir reikėtų "naikint" , nes jau degradavusi tauta nieko kito nemato ...
|

