„Katė maiše“ - nieko čia tokio paslaptingo...

2012.06.07 Shokoladomane
  • 8
4
„Katė maiše“







Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
Į kebabinę neša :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
#2 Niekas niekur nieko nepis. Jei nesugebi nieko padoresnio atsakyti, tai nešik komentaruose, apgailėtinas snargliau. Turbūt nesugebėtum nei sakinio suregzti be keiksmažodžio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
tai pisk naxui tada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
BUVO
Grįžti į viršų