fraze is babilono viesbucio geriau nei paties sugalvota nesamone ;)
KAUKĖ - Tai daiktas, kurio žmogus niekad nepalieka namuose
dEmofan
5807
Anonimas
5854
teisinga labai demo :)
Anonimas
5878
no way, niekad neturejau ir neturiu kaukes :> bet galiu pasakyt dauug del to esu kentejas gyvenime... nu, bet whatever.. uzjauciu tuos zmones kurie save apgaudineja :> niekad nebuvau prie "pilkos mases" ir zjbs ;D
Anonimas
5879
nu jo :/
Anonimas
5880
teisybe :)
Anonimas
5881
valkatos ka jus suprantat apie gyvenima.. noliferei
Anonimas
5882
bbd lope nesvaiges..
Anonimas
5882
nu ir banali mintis , kam tokia iš vis dėt ?
thatsmeLT
5882
o kaip gi be kaukes
Anonimas
5882
teisybe
|

