Man žiauriai įdomu, kaip jis per duobes važiuoja :D
Kaunas - Pagaliau turi kuo didžiuotis
Mazeikiskis
4120
Anonimas
4121
važiavau visai niekos :D
Anonimas
4121
Joo tik autobusu ir didziuosis dabar :D baisus dziaugmas :D
Anonimas
4123
Bus smagu per duobes važinėt
Anonimas
4123
nu kam tokio kaune tai as neisivaizduoju. atrodo kad seniau kamsciai buvo permazi
Anonimas
4123
O Vilnius vis dar ne...
Anonimas
4123
lenkas nepavydėk kondiškiu :D
Anonimas
4123
Vis dar ieskau paslepto prikolo -.-
Anonimas
4123
Su juo duobės netaip jaucias :-D
Anonimas
4123
Kaunas tures, o jus toliau smirdesit savo simtameciuose autobusuose.
Anonimas
4123
pirmas traukinys kauno miegamuosiuose rajonuose.
Anonimas
4123
Kaunas db tures ilga ir raudona :D
|

