Kaune asfaltas ištirpo kartu su sniegu :D
Kaune nėra duobių - Yra tik nežymūs tarpai tarp asfalto
Anonimas
4860
Anonimas
4860
bent yra ka veikt vaziuojant baronka pasukinet gali lavonai jus verkia del tu keliu nera didesniu lyg problemu, grazus oras bliat pasivaikciokit kaziuko mugej baronka sugrazkit
Geras_Iksas
4861
tiksliau yra nezymus asfaltas tarp tarpu
Anonimas
4861
trku vokei tikrai prasciau uz kauna
Anonimas
4861
Visi miestai turi savo problemų, Kaunas - duobes, Vilnius - lenkus:D
Anonimas
4861
Ne ką geriau ir Žagarėje po nepavykusio vandentiekio vedimo beveik puse gatviu vien duobės.
Anonimas
4861
Aš savo gatve Šiauliuose taip aplink duobes važinėju :D. Pasijauti ralio čempionu, kai įveiki kliūčių ruožą.
|

