Vieni uz kitus geresni :D
KAZANTIP - Užaugęs būsiu ten
Anonimas
5533
Anonimas
5635
2:27 paziurek ten uz ju ka daro ;D
Anonimas
5677
Kietai ce varo;D
Anonimas
5683
Raudonas bocius ties 2:20 - Raise the motafuckin' roof!!! :D
Anonimas
5698
1:58 labai populiarus judesiukas ir dbr ;D
Ziviliux12
5718
Visi savam stiliuke taškos, o 2:08min., nužudė :D
Anonimas
5719
1.50 jukinga :D
Anonimas
5720
#11 ir niekas ratais nevaiksto :D
Anonimas
5720
senis su sviese striuke mano judesius nupises :D
Anonimas
5720
#11 jo, teisybe :)
Anonimas
5724
Senelems ratu dave vietoj vaistu :D
Anonimas
5724
Deduku diskanas :D
Anonimas
5725
Uzskaitau! ;D taip zwengiau ;D
Anonimas
5726
Žiauriai fainai. Kai pasensiu, noriu būti tokia :D
Anonimas
5726
drunk retards
Anonimas
5726
Kietai varo;D
Anonimas
5727
oops, sorry nepaskaiciau zemiau
Anonimas
5727
gal dainos pavadinima zinot? :|
Anonimas
5727
Nėra už ką ;D
Anonimas
5727
Aciu :D
Anonimas
5727
Daina vadinasi: Banderos - beautiful life
Anonimas
5727
Joa Pavadinimas tikrai praverstu :D
MldC
5727
kas dainos pavadinima zino?
Anonimas
5727
smagiau nei diskanuose kaip medziai vienodai vejo draikomi soka o cia bent kiekvienas savo stiliuka ikales :)
Anonimas
5727
zmogus, sukures sita demotyvacija, tikriausiai net neisivaizduoja koks is tikro yra sis rengynys, kiek dalyviu sutraukia ir kokius pasaulinio garso DJ atveza..
Anonimas
5727
#5 :D (Y)d
Anonimas
5727
Balius vyko,nieks nepyko. ;D
Anonimas
5727
kas kaip moka tas taip soka :)
Anonimas
5727
O man kaip patiko ta "susiderinus porelė" moteris su raudonu sijonu ir vyriškis raudonais marškiniais :D Man taip patiko, davė ūpo :D
Anonimas
5727
Malonu matyt, kad seni zmones dar gali paselti, o ne taip, kaip tos supistos bobutes, kur apsimeta, kad viska skauda, bet kai autobuse vieta uzsiimti, tai bega taip greitai, kaip net pats negaletum..
Anonimas
5727
atrodo kaip žolės apsirūkę visi :D
Anonimas
5727
galvojat ir pensininkai nenori paselt? :D
erikaslt
5728
taškosi :D
|

