Kažkada gėdinga - Dabar madinga

2010.12.09 mirab
  • 264
34
Kažkada gėdinga







Nuotraukos nėra
Anonimas 5191    
mano kepa nors nenesioju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
Tikrai :D
anonimas 5403    
#30 kai isejo is mados buvo gedinga jau, bet grizo dabar i mada tai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
Seni lakai gryzta ir viskas. Pasiziurekit rusu laikais gi tokios kepures madoj visur buvo, akiniai irgi ypac amerikoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5406    
pjaunat vaikai. anksciau gedinga nebuvo , nes kai tokius nesiojo buvo tų daiktų mada. viskas grįžta, wthell?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
#29 Aisku, gi turguj stilingesniu drabuziu yra, taip? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Nejimciau nej 1 is tu triju, man visi 4 dalykai atrodo bjauriai :) (yuck)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Batai tai grynai kokiam kaime per mėšlą vaikščiot :D Akiniai tai visai gražu ir kepurės fainos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Taaaaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#23 - skirti nuo regejimo ? ;D
siaip tai tiesa, anksciau gedinga buvo...
Nuotraukos nėra
baron 5661    
Kaip mano kepurike:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
oh yh <3 Nerdai ftw <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
Kaip nekenciu kurie tuos akinius nesioja seip be stiklu, arba su stiklais bet ne regejimui, cia nesamone nes tie akiniai skirti nuo regejimo durnieliai jus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
tuoj apsivilksim kaip ribokai i zvejyba ir vaiksciosim po miesta ir bus "madinga"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
botai per kaledas madinga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
reikėtų dar pridėti inkariukus.:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#18 +1 :D
Chimera. 5678    
Čia gi Šūriko visi daiktai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
WRC kepurike:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
kepures tai tikrai geros ir tikrai niekad gedingos nebuvo :)
Nuotraukos nėra
Papentukas 5679    
varyciau su tais guminiais,o kas ne pofik ka kiti loja,svarbu man gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
kai juokingai atrodo kai i sule su tokiais batais ateina :D Kaip is kokiu grybu ar zvvejybos grizusi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
#11 Nebepezėk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
Nepaisant to, kad madinga, dabar lygiai taip pat gedinga.
gretagreat28 5679    
pamoini daiktai.. ce kad ant saves pastumt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
Grazus batai, gali paskolinti? Ryt eisiu sudo kasti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
Tokie akiniai gejiski ... kepures normalios :) nuo mazens pagrinde su tokiom vaikstau ... nu o botai tai skirti po suda klampoti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
cia tipo stiliukas. jau kai baxura su tais akiniais pamatau, tai pirma mintis: gejus. pydarastiski daiktai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
#3 su akiniais tokiais vaiksto, ne su kepurem :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
O man kažkodėl dabar būtų gėdinga vaikščiot, kad ir madinga...
lili32 5679    
Taikliai ;D
Spameris 5679    
Akiniai man tokie patinka, bet tos kepurės tai bbd, visi su tokiom dabar vaikšto :D
weeeee 5679    
tikra tiesa...gerai kad nieko neturiu ir net nesvajoju tokiu suduku turet... :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
va cia tai cystai tiesa :D
Grįžti į viršų