Nebe tie laikai... Net mano šeima padovanojo abiem močiutėm ir seneliui (kitas miręs) po iPhone.
Kažkada visi norėjo manęs, - o ne Iphone...
Kresencijus
1926
Anonimas
4770
Pvz su gps toli nuvaziuosi. + internetas palaikantis 3g, kamera, programos, ispudingos kameros, nesveiki zaidimai, tas ir yra jega. Kai sedi ligoninej, isimeti zaidima, laikas greiciau praeina, ner ka veikt, zinias paskaitai ir t.t. ir t.t.
Emma11956
4772
Aš visiškai nenoriu iPhone :/
Anonimas
4772
#7 Kam tie super duper telefonai su jais niekur nenuvažiuosi o per kišenę plešia jie abu
Anonimas
4772
iphone 5 kamera 8megapixeliai, samsungo 4 13 ar kiek ten, o fotkina vistiek prasciau uz iphone, turi daugiau greicio ramu ir t.t. o nuo iphone vistiek atsilieka. Kaip ir windowsai, sudek i geriausia kompa windowsus, o i 3gubai prastesni mac os x, ir palygink, windowsai niuchins kabancius. Beprociu armija. Juokinga ziuret, kai chebra su tais samsungais pleso savo dzinsu kisenes.
Anonimas
4772
Turėjau tokį naują prieš prieš šešis metus berods, 997 lt kainavo.
Anonimas
4772
iphone niekas nenori, samsung way better
Anonimas
4772
Kad jis brangus kai iphone....
Anonimas
4773
#2 sitas geras :)
Anonimas
4773
Kažkada merginos norėjo manęs, o ne vyriškos lyties fyfų.
Anonimas
4773
pamaciusi sia foto ir dabar uzsinorejau sio telefono :D
|

