Man taip gaila tų PS2 galėjo man atiduot… ☹️
Kažkas pasirinko sieksą...
Anonimas
1189
Anonimas
4523
Erlicko neskaitet?
Anonimas
4524
gal tyčia taip parašė nes nenorėjo būtent to žodžio parašyt
Anonimas
4524
#1 taip parašyta joko formoje.. berašti tu..
Anonimas
4524
As turiu PS2 ir iki siol losiu seip anglijoj gali daug ka atrasti
Anonimas
4524
Sieksa.. Beraščiai kažkokie..
|

