pas mane kompiuteris buna padetas ant kedes, o ant atloso rubai pagabinti, kad net bijau paliesti :D
Kėdė - "talpina" daugiau drabužių nei spinta
Anonimas
5567
Anonimas
5770
True :D
Anonimas
5841
cia yra pagrindine mano piktumu priezastis su tevais. "Eik kede tvarkyyyyyyyyyyt, vel kalnas rubuuuu!!!!!!!!!!!!!" ;D
Unnecessary
5866
Žiauri tiesa xD
Anonimas
5870
Nu pas man grindys daugiau talpina :D
Anonimas
5874
Kas tiesa tas nemelas
Anonimas
5920
Geras!! : D
Anonimas
5925
Graži kėdė :D
Anonimas
5936
faktas
Anonimas
5937
Kas tiesa tas tiesa
Anonimas
5952
Kaip pirstu i aki;)
Anonimas
5986
va cia tai geras ;D retai kede buna neapkrauta drabuziu ;D
LookAtMe
5995
Tikrai tiesa.. :D
Anonimas
6014
Tiesa :D
Marius
6014
gera mintis :)
gOga
6016
kas tiesa tas tiesa :)
andrukas
6016
+1
Anonimas
6016
"kaip pasodinti 4 blondines ant 1 kėdės? Apversti kėdę aukštyn kojom."
Anonimas
6016
o mam sak kad as keuli :D
Anonimas
6016
nu na :D
Anonimas
6016
Taigi čia ir yra spinta. :D
Anonimas
6016
Faktas!! :D
Anonimas
6016
Stobal
|

