Keičiasi laikai - Keičiasi ir apiplėšimai

2011.05.12 kalabokas
  • 702
11
Keičiasi laikai







Gusta-Fang 5512    
#7 PRITARIU,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
kubilius viskuo kaltas
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5516    
Kai litras kainuos 10Lt tai tie 5Lt atrodys dar labai gerai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
toikios kainos px tegul buna, bet kaip alga 1000lt o litras 5litai...tai pilnas bakas 80litru uz puse algos....tai jei kainas keliat bent alas kilstlkit...arba bent nemazinkit ju. ;D nes dabar lietuva visiska DjYRA...dugnas visiskas. ir akcizai belekokie....
Nuotraukos nėra
xaxa 5518    
buvo geresniu demo isrinkt sav demo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
1851 revolveriu nebuvo kuri laiko tas kaubojus pirmame paveiksliuke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
#3 pats ir važiuok dviračiu 15 km į darbą ar mokyklą. ;D
Teenagor 5519    
gut.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
nesvaikit ir gerai kad tokios kainos maziau vazineit. Ant dviracio perseit nafta baigsis ka tada darisi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
METŲ DEMO!
2pac 5521    
Tik dabar apiplėšia legaliai , vidury baltos dienos .
Grįžti į viršų