nebutinai su BMW kažką padaro, jeigu vairuoja kažkoks molis tai jis ir su smartu tą pati padarys.
Keisčiausia, kad - Ne su BMW...
JTIonsta
4639
Anonimas
4640
#7 Didelis idiote, pasižiūrėk koks mentalitetas perka kokias markes, aišku dabar ar ne?
Anonimas
4641
mazas idijote, masinos pacios ant zmoniu nevaziuoja, nesvarbu bmw ferrari ar golfas, daeina tau ar ne, kad vairuotojai kalti ?
Anonimas
4642
#5 Gal pasala kokia buvo? :/
Anonimas
4642
Vakar mane BMW vairuotojas praleido xD keistai jaučiausi
Catenas
4642
Anonimas
4642
jo istikro cia ne nuo masinos priklauso :D
Anonimas
4642
Čia reikia stebėtis ne dėl to, kad BMW, o dėl to kad - boba už vairo, mirtis už kampo.
|

