#12 pritariu nes ten gal atsarginiai
Keistas jausmas - Kai surenki mocą ir lieka varžtų
Anonimas
5224
Anonimas
5510
#11 Tai aišku, jei lieka varžtų, vadinasi darbas atliktas gerai :)
Anonimas
5515
Tikram meistrui - visada ju turi likti :) Ir nieko blogo mocui nenutinka :)
Anonimas
5516
man nekeista, nes nerenku motociklu.
Anonimas
5516
#8 awkward
afigienas
5517
tas keistas jausmas kai pašiku, nuleidžiu vandenį, o šūdo likučiai vis dar prikibę prie klozeto...
Anonimas
5517
Kol lieka ne stabdziai man netrukdo:D
Punceka
5517
#4 Stengsios!
Ugh
5517
Aš tai nerenku jokio motociklo.
Anonimas
5517
susispardyk moderatoriau!
Anonimas
5517
Man tj pritruksta:D
Anonimas
5517
visada kasnors lieka ;d
Anonimas
5517
normalej tjp ir turi but
|

