#12 pritariu nes ten gal atsarginiai
Keistas jausmas - Kai surenki mocą ir lieka varžtų
Anonimas
5227
Anonimas
5513
#11 Tai aišku, jei lieka varžtų, vadinasi darbas atliktas gerai :)
Anonimas
5518
Tikram meistrui - visada ju turi likti :) Ir nieko blogo mocui nenutinka :)
Anonimas
5519
man nekeista, nes nerenku motociklu.
Anonimas
5519
#8 awkward
afigienas
5519
tas keistas jausmas kai pašiku, nuleidžiu vandenį, o šūdo likučiai vis dar prikibę prie klozeto...
Anonimas
5520
Kol lieka ne stabdziai man netrukdo:D
Punceka
5520
#4 Stengsios!
Ugh
5520
Aš tai nerenku jokio motociklo.
Anonimas
5520
susispardyk moderatoriau!
Anonimas
5520
Man tj pritruksta:D
Anonimas
5520
visada kasnors lieka ;d
Anonimas
5520
normalej tjp ir turi but
|

