Kelias - pro BMW priekinį stiklą

2011.03.22 DvD
  • 237
24
kelias,bmw,stiklas,priekinis,zenklas,pagrindinis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
#22 ka tu cia blt stumi ant bmw asile
Nuotraukos nėra
Anonimas 5155    
pro audi butu kitaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
shudas tas bmw :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5371    
BMW visai siaip geras automobilis ir nereikia cia stumt :D tas kas nemoka vairuot arba jau pries kazka labai vaidina ir bet kokia kita masina gali suvaryt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#13 ir kam tau tai reikalinga viesuose keliuose?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#17 astriai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Loxai visi, demo shudas ,priciom bmw bet kokia kita gali but mashina.... loxai cia kaip ir biberio fanai ir antifanai,tai bmw fanai ir bmw antifanai,peshates del nesamoniu,vairuokit ka norit loxai visiem poxui ant jusu nuomones,susideginkit.!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
iki emkes jam dar 100km bybiu ciulpt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
10# O tai ka jis jau toks brangus tipo? ;( Nusileisk biski, paliubomu emke turi tu 96 metu ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
#10 BMW-kaip tik pigus automobilis pirkimuj ir islajkymuj. O del gerumo-kiek zmoniu tiek nuomuoniu. Man tai pati geriausia masina is tu kiek turejau, nes maziausiai turejau ir turiu su ja problemu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
Blemba galetu duoti laikyti variravima Regitroi su BMW'u butu taip lengva ;// :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
sakykit ka norit bet ten galas varo ir yra arkliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Asile tai ir perka tam kad pigus islaikymas jos lietuvoje, o naujesniu bmw jau ir islaikymas kitoks.. ko tu nori ubagu krastas cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#10 manai tas tavo sudas bmw daug vertas? :D lietuviai - ubagu krasto gyventojai priripirke po 5k tu sudu ir gadina zmonem gyvenimus, nemokedami vaziuot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
cia juoko formoj gi joptvajmat... Verkia... Bmw buvo yra ir bus daxuje gera automasina, ant jos stumia tik tie kuriem neuztenka pinigu jam!
shaulys8 5572    
Nesamone, kiekviena ryta vaziuodamas kamsciuose praleidziu bent viena masina, jei matau, kad uz manes ju daug... Cia blt ne nuo automobilio markes, o nuo vairuotojo priklauso....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
dar audinems tinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#5 daugiausia pagrindiniu keliu turi tankas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
idomiausia tai, kad "pasipyzdavojo" zmogelis uzsivadinimu DVD :)) tikras originalas, matomai bmw aplenke jiji vaziuojant savo liaudies vezimu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
mazesnis praleidzia didesni. daugiausia pagrindiniu keliu turi furos!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
@#2
Kur BMW važiuoja ten pagrindinis kelias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
vaizdas pro edvino mašinos langą - vanduo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
gal kas nori paaiskint nezinancem keliu eismo taisykliu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Vaizdas pro VW Golf langą - jokių ženklų
Grįžti į viršų