Visos jos dainuot moka, na gal tik Britne ir Kesha atskirciau prie tu maziau gebanciu dainuot. Komentatoriai jus komentatoriai. Su muzikiniais matosi visi :))) lol Scenine apranga yra scenine, realiai kas kaip nori taip save realizuoja. Kur problema, grazios moterys, grazus kunai. Kodel gi ne? Plezia baisesniu vaizdu galima pamatyt. Taip kad nebeisprotekim besikabinedami. Kas cia pavydas?
Kelio atgal nebėra - Kažkuriai teks pirmai nusirengti ir tai, kas dar liko
Anonimas
5134
Anonimas
5473
Kai nemoki dainuot, o pinigu nori, tai tenka be kelniu scenoj pasokinet, kad ateje durniai kapeiku sumestu.
Anonimas
5474
fergie gi dainuot nemoka, pažėkit live pasirodymus
Anonimas
5474
As tai kelis noreciau "pravalyt" kanalus
Vilius_4_eminem
5474
#5 Ką ji jau ten rockuoja.. Prieš kelis metus geresnė muzika būdavo, dabar labai viskas išpopsėjo.
Anonimas
5474
Kai noreciau pavaryt Beyonce per visus galus
Anonimas
5474
Durneliai jūs,ko jūs ta Fergie kišat prie lenkių?
Anonimas
5474
www.z-celebs.com/l/lady_gaga_15/pics/lady_gaga_03.jpg
Anonimas
5474
beyonce ledinis kunas
Anonimas
5474
Fergie tai ne vien ,,pop" dainuoja, dar ir rock'uoja... Tai jos šitos foto netinka čia
trinity1010
5474
#3 nu pas fergie tai nemanau kad nera muzikos ir nedaro xujne jinai is saves ir balsa turi padoru
MindziuX
5474
Kai muzikos pas jas 0, kas daugiau ir belieka :)
povilasq
5475
spears jau senai buvo nusimetus...
Anonimas
5475
Manyčiau galima sakyti, kad GaGa tai jau padarė
|

