man galima sakyt taip ir buvo... tiesa.
Kerštas - Teisybės iliuzija
Anonimas
5760
Anonimas
5761
Puikiai atvaizduota realybe ...
Anonimas
5770
#12 gal i lietuviu kalba?
Anonimas
5770
Grazus piesinys labai.
Anonimas
5793
kam tokius tragiskus piesinius det i interneta ?
Pekla
5805
Nu ne kazka...
mirab
5808
Anonimas
5856
Ne visos. :)
lexhus
5878
Jop.. Taip panos ir daro.
Anonimas
5909
taigi, merga tokia butybe kuri visada smeigs peiliu i nugara, kad tik gautu ko nori.
Anonimas
5911
todel ir parasyta teisybes iliuzija cloudmaker, o ne teisybe. be to , peilio duris i nugara manau turetu reiksti ne tai, o tarkim, niekada neverta niekuo pasitiketi visiskai, geriau saugotis kad paskui netektu to peilio i nugara gaut
Anonimas
5911
Merga be ranku...
cloudmaker
5911
Teisybė būna, kai duodi tam žmoguitai, ką gavai iš jo, analogiškai. Jei jis tave įskaudino, įskaudini jį. Kerštas. Teisingas.
Anonimas
5912
nebloga mintis, rimc
Varlius
5912
Liuks 5+
Aspire
5912
Sania, pats piesei? :)
|

