Kerštas - Ispanija73 : 76Lietuva

2010.08.31 Blazas
  • 187
55
gyvunai,skausmas,ragas,zmogus







Mari11 5661    
#58 Man panašiau, kad jam nurovė kiaušinius....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
tikriauisai menesi negalejo nusisikt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Surprise butt sex.:D
Nuotraukos nėra
zebreliukas 5769    
Ouch. :D
OoS 5769    
Ir taip peta viską žino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
PETA pamatytu, tai uzdaustu ta kuris taip suzeide vargsa gyvuli.. gi jie yra taikus ir ramus padarai, o jau kad zmones priverte ji taip agresyviai elgtis tai px.krc debilu rase..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
bent jau uždraudė šitą šūdą ispanijoj..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
koooooooookia ziauri nuotrauka. nei buliui nei tam tereodorui ne kas. bet buliaus labiau gaila.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Blemba tas pats bulius vargsas,pazekit i kakla...Man jo labiau gaila. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
OMG zinos kaip pries lietuvius kovot :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
O MAI GAD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
B I T C H (picture)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
#33 Tu daunas gal išvis? Nuo kada atributika skaitomi tie ietys/peiliai, kuriuos jam susmeigė ? :D Vaikai negalvoja šiais laikais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
anal owned
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
skaudzei cia ;D
Blazas 5773    
uhu, jusu daug ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
OMG. Kai užjautuma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
gera foto
Sadness 5773    
taip tam sadistui ir reikia....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
ce neesmej kad ispana bado :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#35 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
yeee, laimėjooom!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
uzskaitau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
tik tiek, kad bulius su ispanu atributika, tai foto nifteimu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
auch! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
ne siknoj tas ragas idojotai.........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Skausmingai O_o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#38 :D nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Inbede :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#38 :D ROFL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
SU PERGALE!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
v zopon;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#26 tai uzskaitau
Nuotraukos nėra
bananaphone 5773    
pzdaa nu ragas siknoj biski ziaurokas kerstas :x xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
mano šuo tikras orakulas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
in your face ispanai!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
che che, bus tiem ispanam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
SU PERGALEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Nu ka.Lietuviai skaudziai spyre i kiaususv Ispanams ^^
Robert_M. 5773    
SU PERGALIE!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#4 pats tu kurva arklys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
nėr žodžių kokia jėga;)
Spameris 5773    
#4 Geras arklys tau nx :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
un dos tres ispanams pyzdiec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Kokia buliaus nugara...Vargšelis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
UZSKAITOM DEMO!!!! jeeeeeeeeeeeeeeee su pergale!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Nes LIETUVA geriausia!!!!
Laimėjom!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
mes laimėjom! mes laimėjom! mes laimėjom! mes laimėjom! mes laimėjom! mes laimėjom! mes laimėjom!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Manau jis jaudinosi labiau del kelniu.. ;D
(50-55)
Grįžti į viršų