Sis vaikinukas dar niekada nenuvyle :D
Keturios minutės - Dėl kurių buvo verta žiūrėti
Anonimas
4910
Emma11956
4910
Mano nuomone geriausia vietą- ,,Ką norit, kad paparodijuočiau? Virgį Stakėną? Gerai... Uuuu... žiūrėkit, aš virgis stakėnas!'' :D
paramatas
4910
Good one
Anonimas
4910
Tai va cia kazkas panasaus irgi :D www.youtube.com/watch?v=uiedE2LUV0I
Tomax
4911
Man Kalėdų be sniego nebūna
Anonimas
4911
Lopas tu kad slepies po Lol nicku. :D
Anonimas
4911
O tavo mama smirdi
Anonimas
4911
Tu lopas
Anonimas
4911
Jis lopas.
|

