Kiek mokiausiu - Nė karto jų nenaudojau

2013.04.09 Matrica69
  • 27
7
Kiek mokiausiu







Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
#4 watch out we have a badass over here
Nuotraukos nėra
Anonimas 4822    
tai blogai mokeisi
Ignassin 4823    
#4 Taip. Ir be to tie rimtesni išjungus ir vėl įjungus ekraną- nepamiršta kas atmintyje įvesta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4823    
Jei jau naudojiesi tokiomis funkcijomis, tai geriau būtų įsigyti rimtesnį skaičiuotuvą, nes tokie žaislai kaip šitas skirti tik paprastiems skaičiavimams.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4823    
#2
dekui, zinosiu dabar :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 4823    
#1 Kai daugiau skaičiavimų, kad įsimintų, kuriuos nori rezultatus. Ir kad juos paskui galėtum naudoti.

MC - reiškia Memory clear
MR - Memory read
O, M- ir M+ leidžia sudėti duomenis atmintyje taip pat ir atimti. Būna patogu tada, kai reikia atlikti daug nuoseklių skaičiavimų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4823    
kam jie reikalingi?
Grįžti į viršų