bet kokiu būdų,bet vistiek uzsijamam gale visa xebra :D
Kiekviena ekskursija - kova dėl vietos atsisėsti gale
karma
5706
Anonimas
5707
Visiška tiesa : DDDD
Anonimas
5708
Jooo ;D
Anonimas
5709
visad gale ir autobuse, ir visose pamokose. ;D
shines
5709
Butent ,nes vienas dalykas mokytojai prieki sedi. :))
Anonimas
5709
#6 Būūūtent.
Anonimas
5709
čystai!! :D
Anonimas
5709
#13 kalba tas kas nera buves Fotone :D
gretagreat28
5710
Kd gert galim būtu :Dp
Anonimas
5710
nuotrauka tai ne is tos ekskursijos paimta, nes fotone taip ar taip vieni moksliukai :D
Anonimas
5710
Tikra tiesa. Prieky sedi tik geruciai kurie nori paplepeti su aukletoju :D O gale visa chebra. ;D
Anonimas
5710
Tikra tiesa. Prieky sedi tik geruciai kurie nori paplepeti su aukletoju :D O gale visa chebra. ;D
Anonimas
5710
Tikra tiesa. Prieky sedi tik geruciai kurie nori paplepeti su aukletoju :D O gale visa chebra. ;D
Anonimas
5710
Tikra tiesa. Prieky sedi tik geruciai kurie nori paplepeti su aukletoju :D O gale visa chebra. ;D
Anonimas
5710
#5 :D (y)
micalota
5710
dazniausiai gale sedziu arba prie galo :D taigi true! ;)
Anonimas
5710
gale sedint pats gazas buna visi prikolai gale buna o prie kije ner ten ka veikti
Anonimas
5710
#4 eik knyga paskaityt ziurkiau
Anonimas
5710
Niekados per ekskursijas nesisesiu i gala ar suolose... Tiesiog kvailas dalykas ekskursijos - karsta nera kuom kvepuoti. suolai - nieko negirdi per kvailus zmones kuriems poxui ant mokslu.
anonimas
5710
ne vien per ekskursijas. tas pats ir mokslo metu pradzioi buna
Anonimas
5710
:D Fotonas trip
Anonimas
5710
visad mes jį užsiemam :)
|

