Kiekvienas nusipelnė - nors kartą pasijausti ypatingu

2010.11.28 gretagreat28
  • 287
17
Kiekvienas nusipelnė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
#13 pagalvok, logiskai. Gal alergija kaliams, tevai neleidzia, kokia kate augina... zodziu ne taip lengva nueit ir nusipirkt i akropoli
Fanatikeee 5569    
darau savo triusiuj, tajp ;D i indeli ka jis megsta kaip moisraine xD*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#5 zmones gyvunai, zveris gyvunai. tai YRA gyvunu pasaulis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
#5 o man patiko tavo komentaras;D tik aišku galima buvo ir mandagiau išsireikšti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
#6 nueik į akropolį, pilna tų žiurkių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
O jam px kaip ten isdeliota
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
Priespaskutine foto - toks laimingas ziurkiukas ;D Nuotaika pakele ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
Visu pirma čia ne pelė, o žiurkėnas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
#8 +1 :))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
#6 del taves galiu prigaudyti kiek nori as tau tu ziurkiu :D
AnimeShifter 5685    
Mielas... Reikes is savo pauksciams, ir katei padaryt xD
bagyra666 5685    
noreciau peles jos tokios mielos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
jus krw uzsipiskit su tais fainais gyvuneliais, cia jum ne gyvunijos pasaulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
kaaaaip fainai!!!
varskieciai 5685    
Kokia faina pries paskutine fotke :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
labai graži mintis. patenkintas žiurkėnas matos :D:D
Ex02r 5685    
koks linksmas priešpaskutinėje fotkeje :) Blemba reiks ir man ka sugalvot savo šuniui :D
Grįžti į viršų