#13 pagalvok, logiskai. Gal alergija kaliams, tevai neleidzia, kokia kate augina... zodziu ne taip lengva nueit ir nusipirkt i akropoli
Kiekvienas nusipelnė - nors kartą pasijausti ypatingu
Anonimas
5482
Fanatikeee
5570
darau savo triusiuj, tajp ;D i indeli ka jis megsta kaip moisraine xD*
Anonimas
5656
#5 zmones gyvunai, zveris gyvunai. tai YRA gyvunu pasaulis.
Anonimas
5684
#5 o man patiko tavo komentaras;D tik aišku galima buvo ir mandagiau išsireikšti ;D
Anonimas
5685
#6 nueik į akropolį, pilna tų žiurkių
Anonimas
5685
O jam px kaip ten isdeliota
Anonimas
5685
Priespaskutine foto - toks laimingas ziurkiukas ;D Nuotaika pakele ;D
Anonimas
5685
Visu pirma čia ne pelė, o žiurkėnas...
Anonimas
5685
#8 +1 :))))))))))
Anonimas
5685
#6 del taves galiu prigaudyti kiek nori as tau tu ziurkiu :D
AnimeShifter
5685
Mielas... Reikes is savo pauksciams, ir katei padaryt xD
bagyra666
5685
noreciau peles jos tokios mielos
Anonimas
5686
jus krw uzsipiskit su tais fainais gyvuneliais, cia jum ne gyvunijos pasaulis
Anonimas
5686
kaaaaip fainai!!!
varskieciai
5686
Kokia faina pries paskutine fotke :)
Anonimas
5686
labai graži mintis. patenkintas žiurkėnas matos :D:D
Ex02r
5686
koks linksmas priešpaskutinėje fotkeje :) Blemba reiks ir man ka sugalvot savo šuniui :D
|

