#13 pagalvok, logiskai. Gal alergija kaliams, tevai neleidzia, kokia kate augina... zodziu ne taip lengva nueit ir nusipirkt i akropoli
Kiekvienas nusipelnė - nors kartą pasijausti ypatingu
Anonimas
5484
Fanatikeee
5572
darau savo triusiuj, tajp ;D i indeli ka jis megsta kaip moisraine xD*
Anonimas
5658
#5 zmones gyvunai, zveris gyvunai. tai YRA gyvunu pasaulis.
Anonimas
5686
#5 o man patiko tavo komentaras;D tik aišku galima buvo ir mandagiau išsireikšti ;D
Anonimas
5687
#6 nueik į akropolį, pilna tų žiurkių
Anonimas
5687
O jam px kaip ten isdeliota
Anonimas
5687
Priespaskutine foto - toks laimingas ziurkiukas ;D Nuotaika pakele ;D
Anonimas
5687
Visu pirma čia ne pelė, o žiurkėnas...
Anonimas
5687
#8 +1 :))))))))))
Anonimas
5687
#6 del taves galiu prigaudyti kiek nori as tau tu ziurkiu :D
AnimeShifter
5687
Mielas... Reikes is savo pauksciams, ir katei padaryt xD
bagyra666
5687
noreciau peles jos tokios mielos
Anonimas
5688
jus krw uzsipiskit su tais fainais gyvuneliais, cia jum ne gyvunijos pasaulis
Anonimas
5688
kaaaaip fainai!!!
varskieciai
5688
Kokia faina pries paskutine fotke :)
Anonimas
5688
labai graži mintis. patenkintas žiurkėnas matos :D:D
Ex02r
5688
koks linksmas priešpaskutinėje fotkeje :) Blemba reiks ir man ka sugalvot savo šuniui :D
|

