Kiešos era baigėsi - Į trasą žengia mieliausias jaunikis Jonas

2012.03.12 GNG7
  • 178
9
jonas,jaunikis,teip







Nuotraukos nėra
Anonimas 4931    
as kruciausias as esu TEIP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
man saules dievas vistiek bus daug geresnis uz kazkoki teip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
keip?
hyperpacas 5213    
jau baigia atsibost sitas TEIP
Vodka_ID 5214    
Neteip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
teip teip teip teiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
taip ir maniau kad sitas TEIP taps lietuviska meme :D

kai video pasirode, norejau ir as memiu komiksa padaryti su juo, bet nesugalvojau geros idejos.
Spameris 5217    
Nenuvalkiokit iš karto pasirodžius video ir nekurkit debiliškų bajerių su juo visur kur tinka ir netinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
iš kur žinai?
Grįžti į viršų