Kita vertus... - Bent jau užpakalį pašildys

2012.06.18 VaginuKaubojus
  • 2
14
lrytas, ru, rytfaniai, lietuvos, rytas, krepsinis, lenkai, vilnius, wilno, vilnieciai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4866    
rytfaniai,jus geriau patylekit,nes ir taip su savo apgailetina komanda shude iki ausu sedit!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4866    
rytfaniai,jus geriau patylekit,nes ir taip su savo apgailetina komanda hude iki ausu sedit!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
Daunas kurejas.Geda uz tokius nevykelius Lietuvoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
Vis didesnė nauda nei iš ŽK
Nuotraukos nėra
Anonimas 5117    
Zemas lygis stumti ant komandos, gi ten irgi Lietuviai zaidzia kurie ringtinei zaidzia nzn man tai nesamone stumti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5117    
jau sikinyko sepetys kad apauges.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5117    
#6. Paziurek pirma komentara klauno forse
Nuotraukos nėra
Anonimas 5118    
teip > Tikrai teip, nes jis ne tam skirtas bulvianosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5118    
Zalgirio salikas net uzpakalio nesusildytu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5118    
Na, asilai fanbojai, pradėkit pjautis, kuri komanda geresnė...
Nuotraukos nėra
fak1n 5118    
Uztad su zalgirio salyku puiku sikna valytis , ipac kai viduriavimas buna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
hey hey
Nuotraukos nėra
Anonimas 5145    
Žalia balta
Grįžti į viršų