rytfaniai,jus geriau patylekit,nes ir taip su savo apgailetina komanda shude iki ausu sedit!
Kita vertus... - Bent jau užpakalį pašildys
Anonimas
4866
Anonimas
4866
rytfaniai,jus geriau patylekit,nes ir taip su savo apgailetina komanda hude iki ausu sedit!
Anonimas
5116
Daunas kurejas.Geda uz tokius nevykelius Lietuvoj.
Anonimas
5116
Vis didesnė nauda nei iš ŽK
Anonimas
5117
Zemas lygis stumti ant komandos, gi ten irgi Lietuviai zaidzia kurie ringtinei zaidzia nzn man tai nesamone stumti..
Anonimas
5117
jau sikinyko sepetys kad apauges.....
Anonimas
5117
#6. Paziurek pirma komentara klauno forse
Anonimas
5117
teip > Tikrai teip, nes jis ne tam skirtas bulvianosi.
Anonimas
5117
www.demotyvacijos.lt/demesio-1272958.html
Anonimas
5117
Zalgirio salikas net uzpakalio nesusildytu.
Anonimas
5118
Na, asilai fanbojai, pradėkit pjautis, kuri komanda geresnė...
fak1n
5118
Uztad su zalgirio salyku puiku sikna valytis , ipac kai viduriavimas buna.
Anonimas
5127
hey hey
Anonimas
5145
Žalia balta
|

