rytfaniai,jus geriau patylekit,nes ir taip su savo apgailetina komanda shude iki ausu sedit!
Kita vertus... - Bent jau užpakalį pašildys
Anonimas
4868
Anonimas
4868
rytfaniai,jus geriau patylekit,nes ir taip su savo apgailetina komanda hude iki ausu sedit!
Anonimas
5118
Daunas kurejas.Geda uz tokius nevykelius Lietuvoj.
Anonimas
5118
Vis didesnė nauda nei iš ŽK
Anonimas
5119
Zemas lygis stumti ant komandos, gi ten irgi Lietuviai zaidzia kurie ringtinei zaidzia nzn man tai nesamone stumti..
Anonimas
5119
jau sikinyko sepetys kad apauges.....
Anonimas
5119
#6. Paziurek pirma komentara klauno forse
Anonimas
5119
teip > Tikrai teip, nes jis ne tam skirtas bulvianosi.
Anonimas
5119
www.demotyvacijos.lt/demesio-1272958.html
Anonimas
5120
Zalgirio salikas net uzpakalio nesusildytu.
Anonimas
5120
Na, asilai fanbojai, pradėkit pjautis, kuri komanda geresnė...
fak1n
5120
Uztad su zalgirio salyku puiku sikna valytis , ipac kai viduriavimas buna.
Anonimas
5129
hey hey
Anonimas
5147
Žalia balta
|

