labai stora,jai reikia mesti svori
Klaidingi aplinkinių įsitikinimai - Dažniausiai ir paveikia žmogų
Anonimas
5073
Ko Lendi
5186
Oj ėsčiau jos vietoj..
Anonimas
5368
byckos drabuzius pleso
Anonimas
5368
anoreksike virtuveje ! visa maista vyrui atiduoda
shamazs
5368
dar neuzsipisot su tom anoreksijom?
Anonimas
5369
#6 jeigu zmogui sako kad jis yra storas, dazniausiai taip ir yra. bet reikia paciam tureti proto ir zinoti, iki kokios ribos ta svori mesti. yra daugybe literaturos ir informacijos sita tema. jeigu zmogui svorio numetimas reiskia virtima giltine, tai jau paties zmogaus bedos.
Anonimas
5369
#2 jeigu zmogus durnas, tai pasakyk jam "susidegink" ir jis susidegins
zilwis777
5369
sexy ass
Anonimas
5369
#1 meh
Mr.Troll
5369
As tai jai sakyciau: "Tik paziurekit ka matau. Stora kiaule. Kita stotele - sirdies infarktas."
|

