SUPISTIVACIJAS
Klasės ekskursija - į Černobylį
Anonimas
5158
EdvisEvolution
5510
#17 Geras biznis išeitų. :D
Anonimas
5512
sio saito moderatoriai rulezzzzzzzzz
anonimas
5512
#7 bizni prasuktu :D
Anonimas
5512
#2 galtėtu šeštas visai klasei padovanot po dujokaukę. ;D
Anonimas
5512
Nemaza klase...
Anonimas
5512
Kaip maži vaikai. Pastebėjau lietuviai kultūringai elgtis nemoka ir be keiksmažodžiu neapseina, graudu žiūrėt.
Anonimas
5512
Susideginkist:D
Anonimas
5512
:D
synch
5512
#10 isgreuzk
Anonimas
5512
#11 kramtyk ką sakai
Anonimas
5512
8 Dusk nx
LogInGuy
5512
#3 nur ir ka jis su jom veiks? visas iškart užsiės? gosh lai eina ir nusiperka...
Anonimas
5512
patinka
Fanatikeee
5512
nu ko jūs prie visko kabinates????? :D
Anonimas
5512
dachuja
LietuvaiteV
5512
Klasės ekskursija? Įdomu kiek žmonių klasėj...
Anonimas
5512
#2 turetu tiek dujokaukiu
LogInGuy
5512
#1 ir kas iš to, kad tu tiek dujokiaukių tuėrtum ?
bongas
5512
Kad aš tiek dujokaukių turėčiau :(
|

