Klasės ekskursija - į Černobylį

2011.05.23 XII
  • 206
20
Klasės ekskursija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
SUPISTIVACIJAS
EdvisEvolution 5510    
#17 Geras biznis išeitų. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
sio saito moderatoriai rulezzzzzzzzz
anonimas 5512    
#7 bizni prasuktu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
#2 galtėtu šeštas visai klasei padovanot po dujokaukę. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Nemaza klase...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Kaip maži vaikai. Pastebėjau lietuviai kultūringai elgtis nemoka ir be keiksmažodžiu neapseina, graudu žiūrėt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Susideginkist:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
:D
Nuotraukos nėra
synch 5512    
#10 isgreuzk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
#11 kramtyk ką sakai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
8 Dusk nx
LogInGuy 5512    
#3 nur ir ka jis su jom veiks? visas iškart užsiės? gosh lai eina ir nusiperka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
patinka
Fanatikeee 5512    
nu ko jūs prie visko kabinates????? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
dachuja
LietuvaiteV 5512    
Klasės ekskursija? Įdomu kiek žmonių klasėj...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
#2 turetu tiek dujokaukiu
LogInGuy 5512    
#1 ir kas iš to, kad tu tiek dujokiaukių tuėrtum ?
bongas 5512    
Kad aš tiek dujokaukių turėčiau :(
Grįžti į viršų