Klasika - Šiais laikais jos niekas nevertina

2011.07.15 aequitas
  • 260
6
Klasika



Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
#5 Skiedžia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
@povilasq
kas per softas, gal pavadinima gali pasakyt? :o
arba tu cia skiedi, gal net pats nieko neismanydamas... /:$
povilasq 5457    
3510i instaliavus softa mp3 galejo atkurt :p
o tonas tai irgi geras, nu ne NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN NYAN
bet irgi nieko :D
Paulius93 5457    
Viską sugadino ta vieta kai paleido mp3 dainą... Ten tikrai tokių nebuvo... Pyp pyp pip pyp pcip cip pcip pcyp
Reinass 5457    
Mano noske tokia dabar ir naudoju, netgi didziauojuosi kas karta issitraukdamas ja is kisenes :)
Geras_Iksas 5457    
blem toki atkirst is ko nors tai dabar prabanga butu jau
Grįžti į viršų