Klasikinė muzika - tai ta, apie kurią visi kalba, bet niekas nesiklauso

2010.02.27 antoni
  • 177
15
klasikine, muzika,klasika







Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
Klausau, tik aišku ne Bethoveno. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5463    
Aš klausau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
valio ! pasirodo as ne vienas.. :) va kiek klausanciu yra...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#10 Pritariu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
ble kaiptik atsitiko taip, kad dabar 4:36 ryto žiūriu demotyvacijas ir klausau klasikinės muzikos (Šopeno) ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
"Visi" turėtų būti pakeistas kitu žodžiu , nes užtenka vien pažiūrėti į teatrų sales kiek žmonių susirenka ten , o juk orkestrai ten tik klasiką groja , plius nebūtinai klasika yra tik L. van Beethoven ,V. A. Mozart ir pan . Klasika jau tapę Queen , M. Jackson ir daugelis kitų atlikėjų dainų , taip kad ... :)
Siaubas_Baubas 5855    
sitas demotyvatorius, turbut, kaip tik ir yra tarp tu, kurie kalba, bet nesiklauso :) As klausau... ir kalbu, jei zinau, kad su tuo zmogum nebus beprasmiska ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
:)... tu nekalbi :D nes nesiklausai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5958    
nu nzn mintis man patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5960    
jei neklauso tai ir nekalba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
Ziauriai klysti
andrukas 5962    
KLAUSOSI!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5963    
Puikiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
Jo, čia biški suskiedė. Ne visi nesiklauso, bet dauguma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
FALSE FALSE FALSEEEEEEE!!!!!!!!!
Grįžti į viršų