naktim prie pc sedžiu, reiktu man tokios klaviaturos ;D
Klaviatūra - Tik ją išardęs prisimeni ką valgei prieš metus
Pixel
5712
Anonimas
5715
tuos pacius pradeda det..
Anonimas
5715
buwo
Anonimas
5716
neardau jos.
Rocknroll
5716
Klaviatura gera virs jos nevalgyciau as bet demotyvacija nusibodus
doviss1
5716
kaip pirstu i aki
Anonimas
5716
299. woops :/
Anonimas
5716
Mačiau tokią klaviatūrą pirkt, berods, pigu.lt, bet ji kainuoja ~200 :)
Anonimas
5716
#2 sovei gera ;D
Anonimas
5716
77.79.13.20:8520 Naujas SA:MP servas
kiki17
5716
jau buvo blm uzknisot
NeTavo
5716
#13 Drįsčiau abejot kas čia debilas. :D Šiaip ne visada, pvz: ėjo, žiūrėjo ir t.t.
Anonimas
5716
#2 debilas :D būtojo kartinio laiko veiksmažodžio galūnė visada -e.
Anonimas
5716
Trumpa atmintis, jeigu norint prisiminti ką pietavai reikia ardyti klaviatūrą.
Ex02r
5716
grazi klaviatura :)
Anonimas
5716
#1 Iš www.razergaming.com ar .net ;)
Anonimas
5716
jo ypac pleiskanu..
Pykciurna
5716
true :D
Anonimas
5716
tokia pati demo, kaip ir www.demotyvacija.lt/klaviatura-1260933.html
Anonimas
5716
koks ten lietuvininkas? :D
Komentuoju.
5716
#4 Gerai mano issigimes broliuk ;**
povilasq
5716
joo aš irgi tokios noriu
Anonimas
5717
Ne 'valgiai' , bet 'valgei' , nes II-ojo asmens, būtojo kartinio laiko veiksmaždožio galūnė nustatoma pagal III-iojo asmens, būtojo kartinio laiko veiksmažodžio galūnę (šiuo atveju, 'valgei' , nes 'valgė').
as33
5717
Gera klaviatura.. Idomu kur tokia butu galima nusipirkt, ta prasme taip svieciancia.. :)
|

