naktim prie pc sedžiu, reiktu man tokios klaviaturos ;D
Klaviatūra - Tik ją išardęs prisimeni ką valgei prieš metus
Pixel
5713
Anonimas
5716
tuos pacius pradeda det..
Anonimas
5716
buwo
Anonimas
5717
neardau jos.
Rocknroll
5717
Klaviatura gera virs jos nevalgyciau as bet demotyvacija nusibodus
doviss1
5717
kaip pirstu i aki
Anonimas
5717
299. woops :/
Anonimas
5717
Mačiau tokią klaviatūrą pirkt, berods, pigu.lt, bet ji kainuoja ~200 :)
Anonimas
5717
#2 sovei gera ;D
Anonimas
5717
77.79.13.20:8520 Naujas SA:MP servas
kiki17
5717
jau buvo blm uzknisot
NeTavo
5717
#13 Drįsčiau abejot kas čia debilas. :D Šiaip ne visada, pvz: ėjo, žiūrėjo ir t.t.
Anonimas
5717
#2 debilas :D būtojo kartinio laiko veiksmažodžio galūnė visada -e.
Anonimas
5717
Trumpa atmintis, jeigu norint prisiminti ką pietavai reikia ardyti klaviatūrą.
Ex02r
5717
grazi klaviatura :)
Anonimas
5717
#1 Iš www.razergaming.com ar .net ;)
Anonimas
5717
jo ypac pleiskanu..
Pykciurna
5717
true :D
Anonimas
5717
tokia pati demo, kaip ir www.demotyvacija.lt/klaviatura-1260933.html
Anonimas
5717
koks ten lietuvininkas? :D
Komentuoju.
5717
#4 Gerai mano issigimes broliuk ;**
povilasq
5717
joo aš irgi tokios noriu
Anonimas
5718
Ne 'valgiai' , bet 'valgei' , nes II-ojo asmens, būtojo kartinio laiko veiksmaždožio galūnė nustatoma pagal III-iojo asmens, būtojo kartinio laiko veiksmažodžio galūnę (šiuo atveju, 'valgei' , nes 'valgė').
as33
5718
Gera klaviatura.. Idomu kur tokia butu galima nusipirkt, ta prasme taip svieciancia.. :)
|

