apsirenge pakankamai normaliai, maisto turbut irgi gauna, knygu va gavo, tai gal viskas yra gerai jiems....
Knygos Haičio vaikams - "Ačiū. Jos atrodo išties skaniai! "
Anonimas
5677
supahh.
5692
kazkodel zymes man isvis nejuokingos.
Anonimas
5693
Kažkodėl galvoju, kad čia negali būti Haitis.
vakarine
5693
kazkodel zymes geresnes uz pacia demo ;D
Anonimas
5693
ŽYMĖS ŽUDO :D negaliu :D nuo kėdės vos nenukritau
Anonimas
5693
Bet jau zymes. :D
povilasq
5693
demol tai gera, žymės pribaigė :D
Anonimas
5693
Zymės tai juokyngos, o demo tai ššš
Anonimas
5693
ZYMES NUZUDE XD
Anonimas
5693
Juodas humoras. = D O ir žymės patiko. = D
gretagreat28
5693
Kokios zymes :D
micalota
5693
geros žymės xD
|

