Knygos Haičio vaikams - "Ačiū. Jos atrodo išties skaniai! "

2010.11.23 tefloncikas
  • 61
12
irma,jurgeleviciute,pavoge,smorigino,rabarbarus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
apsirenge pakankamai normaliai, maisto turbut irgi gauna, knygu va gavo, tai gal viskas yra gerai jiems....
Nuotraukos nėra
supahh. 5690    
kazkodel zymes man isvis nejuokingos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Kažkodėl galvoju, kad čia negali būti Haitis.
Nuotraukos nėra
vakarine 5691    
kazkodel zymes geresnes uz pacia demo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
ŽYMĖS ŽUDO :D negaliu :D nuo kėdės vos nenukritau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Bet jau zymes. :D
povilasq 5691    
demol tai gera, žymės pribaigė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Zymės tai juokyngos, o demo tai ššš
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
ZYMES NUZUDE XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Juodas humoras. = D O ir žymės patiko. = D
gretagreat28 5691    
Kokios zymes :D
micalota 5691    
geros žymės xD
Grįžti į viršų