Ko neprisimenu, - to ir nebuvo

2011.01.01 19931018
  • 352
15
Ko neprisimenu,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
ušol žmogelis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Ash ir taip visada sakau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
va, va :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
ko neprisimenu ta primena fotkes :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Auksine latro taisykle ;D
edvinuuukaszz 5653    
#7 v@
Vai2kas 5653    
troskino biskutuka.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
neblogai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Sraigius :D
robhertytute 5654    
tada reiškia visai nieko nebuvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
:D
weeeee 5654    
asmeniskai tau paciam gal ir nebuvo..o kitiem ti gera juoko doze... :D
Nuotraukos nėra
19931018 5654    
#1 pats nuo kompo atsitrauk mažvaiki, jeigu neturi ką veikt, tik komentuot demotyvacijas ir prie visų kabinėtis, tai man tavęs gaila.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
kai liekšti pasisakymai, atsigaukit asilai, nuo kompo atsitraukit viena karta : ))
Grįžti į viršų