Ko paprašytum? - Jei giltinė duotų vieną norą, kurį išpildys po tavo mirties.

2011.03.06 kristal
  • 169
79
Ko paprašytum?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4396    
Paprasyciau,kad mano vaikas turetu gera ir laiminga gyvenima...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4887    
logiska- kad prikeltu 18m amziaus amzinam gyvenimui ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5028    
#76 Nu tai su lavonu laižysis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
#74 "kuri ispildys PO tavo mirties."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
#74 kaip miela nors ir ne apie mane... :))))))))))))
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5549    
Paskutinio bučinio iš vienos naivios, bet pačios nuostabiausios mergaitės. 8)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
paskutiny karta papustis lb smagiai su draugais :D
kukutukas 5574    
Taikos pasaulyje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
alauuuuuussss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Prasyciau nukreipti kur nors kitur mastyma tu, kurie sumaste sukurti sia nevykeliska svetaine, kur vien plagijatai, nevyke tekstai po nukopijuotomis nuotraukomis ir demotyvacijos randama tik 5% visu "demotyvatoriu"
puukis4 5580    
Prašyčiau arba to pačio, senojo gyvenimo, arba bent , kad mano artimi jaustūsis laimingi ir be manęs .
funkerman 5581    
sudas cia ne demo
kristal 5585    
#64 Sakingai naudojantis nei vienas socialinis tinklapis netrukdo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
paprasyciau visuu bieberio hateriu mirtieees ir,kad tokie du.xai daugiau nebesiveistu siam pasauly. aww, kai faina butu :D atsigautu pasaulis
sOda 5585    
#64 tau zmogau daug dekingu butu :D as prasyciau bYberio mirties :D
Denim 5585    
Paprašyčiau, kad one.lt bankrutuotų :D Arba, kad išvis būtų nesukurta :D
kristal 5585    
#60 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Kad mane prikeltų. :D
Ugh 5585    
Kad duotų nemirtingumą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Kad pats tapciau giltine. oi tada bus smagus gyvenimelis ^^
kristal 5586    
Facebook komentarai žudantys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
px svarbu, kad karstas butu fucking didelis!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Prasyciau kad mano lavona nusiustu i planeta kur yra ateiviai ir jie mane palaikytu dievu nes atskridau is dangaus ir prikeltu :D
kristal 5590    
#43 geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Prasyciau, kad prikeltu amzinam gyvenimui :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
paskelpti vdf dievu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#43 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
#44 eik pasikark gal
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Kad nebekurtu lievu demotivaciju... Visos zmonijos labui...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
kad visi zmones draugiskai sugyventu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
#11 idiotas tu, jei nesupranti klausimo niekas nekaltas, gal pabandyk biški pasigilint į pačią esmę...
Hug 5591    
Ramybės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
#43 nužudei. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
kad iskapotu visas kurvas, kurios nesioja cifilius ir pan :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
alaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
kad niekada nebereiketu gryzt i sitoki supista gyvenima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Prasyciau ismaniojo tel kad pragare but nenuobodu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
kad visi bandytai apsiverstu karstuose
Nuotraukos nėra
Sacrifice 5591    
Ledu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
noreciau but giltine :D taip zjbs jauciu jai
prodigy 5591    
prikelt atgal prasyciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
#36 geras! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
ko nors gero savo artimiesiems ir draugams ;D
Teenagor 5591    
reborn.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Pamates giltine, turbut paprasyciau svariu apatiniu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Chukas Norrisas neprasytu nieko, jis tiesiog paziuretu i giltine, o ji atsiprasytu, paleistu ir nuolankiai melstu atleidimno.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Valinskas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
as stipresnis uz giltine!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
KAd uzluztu visiems skype ir fb, ai ir oniukas taip pat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
kad nuzudytu kubiliu
(50-79)
Grįžti į viršų