Paprasyciau,kad mano vaikas turetu gera ir laiminga gyvenima...
Ko paprašytum? - Jei giltinė duotų vieną norą, kurį išpildys po tavo mirties.
Anonimas
4396
Anonimas
4887
logiska- kad prikeltu 18m amziaus amzinam gyvenimui ;P
Anonimas
5028
#76 Nu tai su lavonu laižysis
Anonimas
5222
#74 "kuri ispildys PO tavo mirties."
Anonimas
5410
#74 kaip miela nors ir ne apie mane... :))))))))))))
Arkangelas
5548
Paskutinio bučinio iš vienos naivios, bet pačios nuostabiausios mergaitės. 8)
Anonimas
5573
paskutiny karta papustis lb smagiai su draugais :D
kukutukas
5574
Taikos pasaulyje.
Anonimas
5577
alauuuuuussss
Anonimas
5577
Prasyciau nukreipti kur nors kitur mastyma tu, kurie sumaste sukurti sia nevykeliska svetaine, kur vien plagijatai, nevyke tekstai po nukopijuotomis nuotraukomis ir demotyvacijos randama tik 5% visu "demotyvatoriu"
puukis4
5580
Prašyčiau arba to pačio, senojo gyvenimo, arba bent , kad mano artimi jaustūsis laimingi ir be manęs .
funkerman
5581
sudas cia ne demo
Anonimas
5585
paprasyciau visuu bieberio hateriu mirtieees ir,kad tokie du.xai daugiau nebesiveistu siam pasauly. aww, kai faina butu :D atsigautu pasaulis
sOda
5585
#64 tau zmogau daug dekingu butu :D as prasyciau bYberio mirties :D
Denim
5585
Paprašyčiau, kad one.lt bankrutuotų :D Arba, kad išvis būtų nesukurta :D
Anonimas
5585
Kad mane prikeltų. :D
Ugh
5585
Kad duotų nemirtingumą.
Anonimas
5586
Kad pats tapciau giltine. oi tada bus smagus gyvenimelis ^^
Anonimas
5589
px svarbu, kad karstas butu fucking didelis!
Anonimas
5589
Prasyciau kad mano lavona nusiustu i planeta kur yra ateiviai ir jie mane palaikytu dievu nes atskridau is dangaus ir prikeltu :D
Anonimas
5590
Prasyciau, kad prikeltu amzinam gyvenimui :)
Anonimas
5590
paskelpti vdf dievu.
Anonimas
5590
#43 :D
Anonimas
5590
#44 eik pasikark gal
Anonimas
5590
Kad nebekurtu lievu demotivaciju... Visos zmonijos labui...
Anonimas
5591
kad visi zmones draugiskai sugyventu
Anonimas
5591
#11 idiotas tu, jei nesupranti klausimo niekas nekaltas, gal pabandyk biški pasigilint į pačią esmę...
Hug
5591
Ramybės.
Anonimas
5591
#43 nužudei. :D
Anonimas
5591
kad iskapotu visas kurvas, kurios nesioja cifilius ir pan :D
Anonimas
5591
alaus
Anonimas
5591
kad niekada nebereiketu gryzt i sitoki supista gyvenima
Anonimas
5591
Prasyciau ismaniojo tel kad pragare but nenuobodu ;D
Anonimas
5591
kad visi bandytai apsiverstu karstuose
Sacrifice
5591
Ledu
Anonimas
5591
noreciau but giltine :D taip zjbs jauciu jai
prodigy
5591
prikelt atgal prasyciau :D
Anonimas
5591
#36 geras! :D
Anonimas
5591
ko nors gero savo artimiesiems ir draugams ;D
Teenagor
5591
reborn.
Anonimas
5591
Pamates giltine, turbut paprasyciau svariu apatiniu
Anonimas
5591
Chukas Norrisas neprasytu nieko, jis tiesiog paziuretu i giltine, o ji atsiprasytu, paleistu ir nuolankiai melstu atleidimno.
Anonimas
5591
Valinskas ;D
Anonimas
5591
as stipresnis uz giltine!
Anonimas
5591
KAd uzluztu visiems skype ir fb, ai ir oniukas taip pat.
Anonimas
5591
kad nuzudytu kubiliu
|

