Jo, jis ne kūrėjas, nes ne geltonam fone laidas...
Kodėl aš - apie tai nepagalvojau?
Anonimas
1984
Anonimas
5349
#14 Nusišnekėjai, tu nekūrėjas :)
Anonimas
5560
Tuoj pasidarysiu :)
EvilRiesutas
5565
nes durnai atrodo? :D
Anonimas
5566
labai geras dalykas
Anonimas
5568
Čia jei ką, jeigu nešiojama kompa nori atjunkt ir nusinšt, tai, kad laidai nepasimestų.
Anonimas
5568
nesuveiktų toks dalykas šiaip
Anonimas
5568
kaip cia jus nemokat gi nueini i kanceliarines prekes ten situ spaustuku kiek nori visokiu rusiu po 10ct-2lt ir tinka viskas cia liuks esu kurejas sitos demo:)
Anonimas
5568
Suprasti taip kad labai nervina ieskoti tu laidu ant stalo.. o dazniausiai nukritusiu kur nors ant grindu ar po stalu..
Anonimas
5568
kaip suprast ?
Anonimas
5568
Vinim užkalk. Kaip pas mane. :D:D
Anonimas
5568
Aš nesuprantu, paaiškinkit kame esmė?
povilasq
5568
nes smegeneles perlygios...
Anonimas
5568
db tj jau tikrai visi pagalvos :D
Anonimas
5568
sudas. per storas stalas :((((((((((((((
Anonimas
5568
Ačiū už idėją. :D
Anonimas
5568
genijus tai sugalvojo...
Spunkyz
5568
niiice ;D
Anonimas
5568
as nelabai supratau. cia tipo kad laidai nepasimestu ar kas??
Anonimas
5569
Nu naaa... Realiai kodėl aš nepagalvojau apie tai? :D
-NarkomanaS-
5569
BLT Aciu GERA IDEJA PANAUDOSIU :D
|

