Kodėl aš - apie tai nepagalvojau?

2011.03.30 Wagis
  • 274
21
pc,kompas,usb,laidai,gudru







Nuotraukos nėra
Anonimas 1984    
Jo, jis ne kūrėjas, nes ne geltonam fone laidas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
#14 Nusišnekėjai, tu nekūrėjas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Tuoj pasidarysiu :)
EvilRiesutas 5565    
nes durnai atrodo? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
labai geras dalykas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Čia jei ką, jeigu nešiojama kompa nori atjunkt ir nusinšt, tai, kad laidai nepasimestų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
nesuveiktų toks dalykas šiaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
kaip cia jus nemokat gi nueini i kanceliarines prekes ten situ spaustuku kiek nori visokiu rusiu po 10ct-2lt ir tinka viskas cia liuks esu kurejas sitos demo:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Suprasti taip kad labai nervina ieskoti tu laidu ant stalo.. o dazniausiai nukritusiu kur nors ant grindu ar po stalu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
kaip suprast ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Vinim užkalk. Kaip pas mane. :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Aš nesuprantu, paaiškinkit kame esmė?
povilasq 5568    
nes smegeneles perlygios...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
db tj jau tikrai visi pagalvos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
sudas. per storas stalas :((((((((((((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Ačiū už idėją. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
genijus tai sugalvojo...
Spunkyz 5568    
niiice ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
as nelabai supratau. cia tipo kad laidai nepasimestu ar kas??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Nu naaa... Realiai kodėl aš nepagalvojau apie tai? :D
Nuotraukos nėra
-NarkomanaS- 5569    
BLT Aciu GERA IDEJA PANAUDOSIU :D
Grįžti į viršų