Jo, jis ne kūrėjas, nes ne geltonam fone laidas...
Kodėl aš - apie tai nepagalvojau?
Anonimas
1979
Anonimas
5344
#14 Nusišnekėjai, tu nekūrėjas :)
Anonimas
5556
Tuoj pasidarysiu :)
EvilRiesutas
5561
nes durnai atrodo? :D
Anonimas
5561
labai geras dalykas
Anonimas
5563
Čia jei ką, jeigu nešiojama kompa nori atjunkt ir nusinšt, tai, kad laidai nepasimestų.
Anonimas
5563
nesuveiktų toks dalykas šiaip
Anonimas
5563
kaip cia jus nemokat gi nueini i kanceliarines prekes ten situ spaustuku kiek nori visokiu rusiu po 10ct-2lt ir tinka viskas cia liuks esu kurejas sitos demo:)
Anonimas
5563
Suprasti taip kad labai nervina ieskoti tu laidu ant stalo.. o dazniausiai nukritusiu kur nors ant grindu ar po stalu..
Anonimas
5563
kaip suprast ?
Anonimas
5563
Vinim užkalk. Kaip pas mane. :D:D
Anonimas
5563
Aš nesuprantu, paaiškinkit kame esmė?
povilasq
5563
nes smegeneles perlygios...
Anonimas
5563
db tj jau tikrai visi pagalvos :D
Anonimas
5563
sudas. per storas stalas :((((((((((((((
Anonimas
5563
Ačiū už idėją. :D
Anonimas
5563
genijus tai sugalvojo...
Spunkyz
5563
niiice ;D
Anonimas
5563
as nelabai supratau. cia tipo kad laidai nepasimestu ar kas??
Anonimas
5564
Nu naaa... Realiai kodėl aš nepagalvojau apie tai? :D
-NarkomanaS-
5564
BLT Aciu GERA IDEJA PANAUDOSIU :D
|

