#4 mums amzius yra px :D
Kodėl aš merginų prašau parodyti pasą... - Nes šiais laikais amžiaus praktiškai neįmanoma nuspėti.
Bitch_please
4706
Firework
4706
Visokių merginų ir vaikinų egzistuoja. Vieni subręsta greičiau, kiti lėčiau ;]
fLash_
4706
tipo del to vaikinai ne geriausi? :D
ZiuZiu
4706
#1 Kai ruja prasideda :D
prodigy
4706
#1 uzeina kartais, bet neilgam
Anonimas
4708
14-metes elgiasi kaip 21-eriu , kur cia taip?
|

