oba, 500lt kupiura !
Kodėl gera turėti močiutę? - Nes gali nusifotografuoti su jos pencija.
Anonimas
5234
Fanatikeee
5455
ne per didele pencija? ;D
Anonimas
5455
kodel mano mociute gauna tik 720? :D
Anonimas
5455
O, saunuolis, kad pasakei, mum tikrai labai idomu buvo suzinot koks tavo mociutes amzius, tai turbut reiskia, kad kol nesulauks pencijinio amziaus tu negalesi nei fotkintis su pinigais nei sociai pavalgyti, nes ju nera ;p
Anonimas
5455
px kad atsimdamas pensija gyvenime negausi 500lt banknoto...
Anonimas
5455
pencija :D krw lietuvis :D
kateee
5455
tiesiai.:D
Anonimas
5455
Mano mociutei dar toli iki pensijos jai dar tik 50 :/
|

