oba, 500lt kupiura !
Kodėl gera turėti močiutę? - Nes gali nusifotografuoti su jos pencija.
Anonimas
5232
Fanatikeee
5453
ne per didele pencija? ;D
Anonimas
5453
kodel mano mociute gauna tik 720? :D
Anonimas
5453
O, saunuolis, kad pasakei, mum tikrai labai idomu buvo suzinot koks tavo mociutes amzius, tai turbut reiskia, kad kol nesulauks pencijinio amziaus tu negalesi nei fotkintis su pinigais nei sociai pavalgyti, nes ju nera ;p
Anonimas
5453
px kad atsimdamas pensija gyvenime negausi 500lt banknoto...
Anonimas
5453
pencija :D krw lietuvis :D
kateee
5453
tiesiai.:D
Anonimas
5453
Mano mociutei dar toli iki pensijos jai dar tik 50 :/
|

