oba, 500lt kupiura !
Kodėl gera turėti močiutę? - Nes gali nusifotografuoti su jos pencija.
Anonimas
5231
Fanatikeee
5452
ne per didele pencija? ;D
Anonimas
5452
kodel mano mociute gauna tik 720? :D
Anonimas
5452
O, saunuolis, kad pasakei, mum tikrai labai idomu buvo suzinot koks tavo mociutes amzius, tai turbut reiskia, kad kol nesulauks pencijinio amziaus tu negalesi nei fotkintis su pinigais nei sociai pavalgyti, nes ju nera ;p
Anonimas
5452
px kad atsimdamas pensija gyvenime negausi 500lt banknoto...
Anonimas
5452
pencija :D krw lietuvis :D
kateee
5452
tiesiai.:D
Anonimas
5452
Mano mociutei dar toli iki pensijos jai dar tik 50 :/
|

