Kodėl gera turėti močiutę? - Nes gali nusifotografuoti su jos pencija.

2011.07.22 kvepiazuvim
  • 168
8
Kodėl gera turėti močiutę?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
oba, 500lt kupiura !
Fanatikeee 5452    
ne per didele pencija? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5452    
kodel mano mociute gauna tik 720? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5452    
O, saunuolis, kad pasakei, mum tikrai labai idomu buvo suzinot koks tavo mociutes amzius, tai turbut reiskia, kad kol nesulauks pencijinio amziaus tu negalesi nei fotkintis su pinigais nei sociai pavalgyti, nes ju nera ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5452    
px kad atsimdamas pensija gyvenime negausi 500lt banknoto...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5452    
pencija :D krw lietuvis :D
kateee 5452    
tiesiai.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5452    
Mano mociutei dar toli iki pensijos jai dar tik 50 :/
Grįžti į viršų