o kas sake,kad jis vyras?jis berniukas.
Kodėl Kempiniukas vyras, - jei pas jį vien skylės? |
Kodėl Kempiniukas vyras, - jei pas jį vien skylės?
Anonimas
5298
o kas sake,kad jis vyras?jis berniukas.
Anonimas
5298
kempiniukas vyras, nes cia tik filmukas ;D
Blackrose166
5299
Nes jis kempiniukas :D
Anonimas
5300
O kdl tu neimpotentas jei tavo oda lygi?
Anonimas
5300
O jo draugas patrikas yra žvaigždė.... Taigi... : DDD
Anonimas
5300
Neuzskaitau sito.
Anonimas
5300
uzskaitau sita
|